Butas dekoruotas Jūros šventei

2016 Bir 22,Interjero dekoravimas0 comments

Butas dekoruotas Jūros šventei

Kartais taip norisi atsinaujinti namus, bet nesinori iš naujo maišyti dažų ir perdažinėti sienų, galvoti kiek tai laiko truks, ir kiek visą tai kainuos.

Pats paprasčiausias būdas atnaujinti namus, tai pagyvinti juos naujom interjero detalėm ir perstumdyti baldus (jei tai įmanoma). Tai tikrai labai paprastas ir efektyvus būdas.

Galite drąsiai eksperimentuoti ryškiomis spalvomis, nuo kurių pavargus akims ir sielai, galėsite keisti kitomis ar grįžti prie buvusio buto gyvavimo ritmo. Taip jūsų namai gali keisti pagal įvairius metų laikus, šventes ir jūsų gyvenimo norus.

buto interjero dekoravimas

Mažas ir jaukus butas Klaipėdos senamiestyje virto jaukia Jūros šventės oaze. Buto interjeras švarus: baltos spalvos sienos, šviesūs baldai, neutralios spalvos užuolaidos.

Viskas sukurta ramiam gyvenimui. Bet kartais juk norisi spalvų.

Jūrinė atributika - medinis laivas - buto dekoravimas
medinis švyturys buto dekoravime
buto palangė dekoruota jūrine tema
Buto palangė dekoruota Jūros tematika

Nepasakyčiau, kad butą pakeičiau kardinaliai: jokių ryškių spalvų ar detalių. Viskas taip pat švelnų ir pasteliška, tiesiog pasipildė spalvomis, įgavo gyvybės ir jaukumo.

Interjero detalėse įvesta papildoma mėlyna spalva. Dekorui naudota tai su kuo asocijuojasi jūra ir kuo Klaipėda – jūrinis miestas gali pasidžiaugti ir lepinti mus: smėlis, gintaras, kriauklės.

Jūros tema

Plačios senamiesčio palangės leidžia erdvę dekoruoti laisvai ir nevaržomai. Čia pylėme smėlį ir dėliojome detales. Kaip jos gali būti namuose nepaliestos vaikų, kai yra tokios viliojančios? Pasirodo gali.

Pagalvėlės ir stalo takeliai dar viena pigi ir interjerą puikiai keičianti detalė. Čia jos mėlynos, dryžuotos …

Interjerą pakeitėm kardinaliai. Gaiviam vasaros periodui jis puikiai tinka, alsuoja jūra, atostogomis ir jūros švente. Kuri į Klaipėdą sutraukia nemažą būrį Lietuvos gyventojų. Jei kartais buto šeimininkai pavargtų nuo jų, visada galės pasislėpti jaukiame savo bute, bet kartu jie visada jausis tarsi sėdėdami pajūryje ir gurkšnodami kavą.

Kriauklės Jūrinės temos atrbutika
Jūros tema interjero dekoravimas

Kūrybinė grupė:

Interjero dekoravimas: Asta Deco
Interjerą fotografavo: IevaUrban Foto

Tau patiks…

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.