Asta

Sveiki, esu dekoratorė Asta Remeikienė

Viskas prasidėjo nuo namų dekoravimo ir puošimo įvairioms šventėms ir išaugo iki ASTA DECO studijos.

Nuoširdžiai myliu tai, ką darau, ir tuo gyvenu. Esu visiška estetė ir kūrėja plačiąja prasme. Man svarbi ne tik išbaigta ir vientisa šventės visuma, bet ir smulkiausios jos detalės. Kartais jas atrandu paskutinėmis pasiruošimo šventei minutėmis, bet kūryba tuo ir žavi. Ji išlieka iki pat šventės pradžios.

Prieš pradedant dekoruoti šventes vyksta susitikimai su užsakovais. Šių susitikimų metu stengiuosi kiek galima geriau įsiklausyti į jų norus ir išgryninti, kokią šventę jie įsivaizduoja: nuo stiliaus, spalvų iki smulkiausių detalių. Jei dar nesu dekoravusi pasirinktoje šventės vietoje, visada vykstu jos apsižiūrėti ir įvertinti. Tik turėdama visą informaciją eskizuoju, kuriu vestuvių moodboardus ir vizualizuoju dekorą. Taip gimsta idėjos. Vėliau jos materializuojasi konkrečiais sprendiniais ir daiktais.

O jei nuspręsite patys pasipuošti savo šventę, kviečiu užsukti pasižvalgyti po nuomojamų daiktų albumą (dekoracijų nuoma), nedūžtančius daiktus siunčiame visoje Lietuvoje. Bet visada galite užsukti gyvai į mano studiją. Vietoje galėsime net susidekoruoti pavyzdinį šventės stalą, taip parinksiu geriausius daiktus jūsų šventės dekorui.

Tad, jei kils klausimų, rašykite ar skambinkite, mielai patarsiu.