MES SPAUDOJE

Dekoravimo atmintinė

Norėjosi visą dekorą susisteminti ir sutalpinti į lentelę, kad Nuotakos, kurios šventę dekoruosis pačios turėtų aiškiai apibrėžtą dekoravimo darbų planą, nors ir atrodo, kad tai menas nesutalpinamas į rėmus ar lenteles, bet mums tai pavyko

Nuo šiol Nuotakos turi aiškią dekoravimo veiksmų lentelę, kur papunkčiui galima keliauti ir žymėtis, rezervuotis daiktus, rašytis pastabas. Puikiai viskas sumaketuota. Galima atsispausdinti ir planuoti ir kurti savo VESTUVIŲ DEKORĄ pačiai.

ATSISIŲSTI vestuvių dekoravimo atmintinę >>

Publikuota žurnale Vestuvės.lt, 2020 m. pavasaris

Rekomenduojame paskaityti:

Vestuvių dekoravimas >>

2019 metų Kalėdinių dekoracijų pirkiniai

Labai laukiu šio periodo, nes miestas pradeda puoštis: gatvėse atsiranda dekoracijos ant šviestuvų, aikštėse papuošiamos eglės, parduotuvių vitrinose įžiebiamos lempučių girliandos. Tuo metu parduotuvėse atsiranda Kalėdinių dekoracijų prekyba. Ir nuo lapkričio mėnesio vidurio aš jau pradedu dairytis naujų dekoracijų. Jų ieškau įvairiose parduotuvėse, ir kartais randu tokiu perliukų!

Švenčių dekoravimas:

Kitos šventės >>

Helovyno vainiko pynimas

Nuo durų dekoracijos jau galima pajusti, kokia nuotaika laukia svečių namuose. Šį kartą pynėme Helovyno vainiką, jį dekoravome mažais dekoratyviniais moliugėliais, klijavome vorus, šikšnosparnius ir žinoma apgaubėme voratinklio tinklu. Kaip jį pasigaminti: plačiau mūsų video.

Švenčių dekoravimas:

Kitos šventės >>

10 patarimų, kaip išvengti klaidų vestuvių dekore

Kartais reikia tiek nedaug, kad vestuvių dekoras virstu skoningu, išieškotu, be pašalinių detalių. Dalinamės 10 patarimų, kuriuos esame sukaupę savo patirtimi – dekoravimo darbe.

Straipsnį rasite ir gyvai pavartyti, bei paskaityti galite žurnale IŠTEKU.LT Visos vestuvių idėjos 2020

Rekomenduojame paskaityti:

Vestuvių dekoravimas >>

Nuotakos puokštės renesansas

Kartais dalį praeities galime perkelti į ateitį. Netikėtai kilusi idėja augalą iš nuotakos puokštės prikelti tolimesniam gyvenimui, puikiai pavyko. Išbandykite ir jūs.

Fotografuota: Deimantė Rudžinskaitė Photography, publikuota žurnale Vestuvės.lt, 2018 m. pavasaris

Rekomenduojame paskaityti:

Vestuvių dekoravimas >>

Helovino vainiko-dekoracijos gamyba:

Dekoratyviniai maži moliūgėliai puikiai tinka dekoracijom. Visi esame pripratę prie kalėdinių vainikų, bet išbandykime netradicinį variantą – Helovino vainiką.

Filmuota LRT, rodyta LRT laidoje „Labas rytas Lietuva”.

Rekomenduojame paskaityti:

Helovino vakarelis namuose >>

Rudeninė dekoracija iš spalvotų rudeninių lapų ir moliūgo

Ruduo – moliūgų ir spalvotų lapų metas. Moliūgai ne tik skanūs ir puikiai tinkantys kepiniams, bet puikiai galima pasipuošti ir namus. Pažiūrėkite video medžiagą apie tai ir būtinai išbandykite namuose.

Filmuota LRT, rodyta LRT laidoje „Labas rytas Lietuva”.

Sukurkim nuostabią šventę kartu!

Susisiek tau patogiausiu būdu ir aptarsim detales.