Vestuvių stalo dekoravimas iš svečių dovanotų gėlių

2017 Bal 4,Vestuvių dekoravimas0 comments

Vestuvių stalo dekoravimas iš svečių dovanotų gėlių

Viena iš mano teikiamų dekoravimo paslaugų – Pagalba nuotakai. Kas tai?

Tai paslauga, kurios metu, jums dovanotos gėlės prie bažnyčios ar ceremonijos vietoje yra panaudojamos vestuvinio stalo dekoravimas.

Dalis jaunųjų atsisako gėlių sveikinant, tai įrašydami vestuvių pakvietimuose, nes planuoja medaus mėnesio pradžią iš karto po šventės, ar patys gyvena užsienyje ir neturi galimybės gėlių išsivežti į savo namus.

Kita alternatyva, vestuvių pakvietimuose nurodyti, kad svečiai ateidami jūsų sveikinti tai padarytų su tam tikros spalvos ar rūšies gėlėmis, kurios vėliau bus panaudotos papuošiant šventės vietą.

Pasirenkant tokį stalų dekoravimą reikia suprasti ir įsivertint, kad tokiu atveju jūs prisiimat riziką, nes nesate tikri ar jums sudovanos būtent jūsų nurodytos spalvos gėles, ir ar užteks tų gėlių papuošti salę. Be to laiko tarpas tarp dovanotų gėlių paėmimo ir laiko kada pradės rinktis svečiai nėra didelis, o dekoratorius paėmęs jas dar turi sutvarkyti ir paruošti salės papuošimui.

Be to …. nusprendus pasinaudoti tokia paslauga, reikia suprasti, kad įmantrių puokščių jums niekas nesukurs, nes tam nebus nei laiko, nei gėlių įvairovės, bet laisvai ar pavieniui sumerkti gėles tikrai galima, ir kam toks stilius prie vestuvių stiliaus tinkamas, tokia paslauga tikrai labai taupo numatytą vestuvių biudžetą.

To puikus pavyzdys: L&K vestuvės. Jaunieji kreipėsi į mane, kad prie bažnyčios gautas dovanų gėles tiesiog sukomponuočiau stalų dekoravimui.

Jaunieji svečių paprašė, kad juos sveikintų su baltų, ar pastelinių spalvų gėlėmis. Įvertino, kad visi svečiai juos sveikins prie bažnyčios, todėl gėlių turėtų susidaryti ne mažas skaičius.

Ir jie neapsiriko! Gėlių gavo tris didelius glėbius. Stalų šventės vietoje buvo šeši. Gėlių puikiai užteko visiems šešiems stalams papuošti ir dar papildomai dekoravom saldų stalą, palinkėjimų kampelį, bei papuošėm restorano arkas.

Kūrybinė grupė:

Vestuvių stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Šventės vieta: Verkių restorano lauko terasa

Tau patiks…

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines Taip jau kartais nutinka, kad pasirinkta vestuvių data sutampa su kalendorinės šventės data. Taip įvyko šį kartą, vestuvės vyko per ŽOLINES. Žolinės mums asocijuojasi su gamta, žolynais, švelniomis spalvomis, vėju ir laisve. Todėl gavome iššūkį...

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės Kartais būna taip: ateini į šventės vietą ir jau žinai, kaip turi atrodyti vestuvių dekoras. O jei dar ir nuotaka pritaria tavo mintims ir idėjoms, tada jau 100 % sėkmingas galutinis rezultatas. Taip nutiko ir šį kartą – susitikus su nuotaka...

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti. Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir...