Vestuvių akcentas Raudona

2016 Geg 5,Vestuvių dekoravimas0 comments

Kai Vestuvių akcentas: Raudona

Šios vestuvės įsimins man tuo, kad tai buvo pirmosios mano dekoruotos vestuvės. Ir ačiū jauniesiems, kurie pasitikėjo manimi, mano dideliu noru ir idėjomis, atiduodami visą vestuvių dekoravimą į mano rankas.

Nuotaka, efektinga mergina, išsiskirianti minioje, matyt todėl ir jos noras, kad vestuvės turėtų ryškų akcentą yra pilnai suprantamas. Sodri raudona – tokia buvo vestuvių akcento spalva.

 

Raudona Vestuvių akcentas
Vestuvės rudenį
Raudona Vestuvių akcentas
Raudona Vestuvių akcentas

Vestuvių metas sutapo su žavingu rudens periodu, gamta iš savęs diktavo mums šią spalvą. Medžių lapai jau buvo nusidažę geltonai ir raudonai, todėl mes tik pasiėmėm šią spalvą iš gamtos ir prisitaikėme ją savo šventėje.

Raudona spalva simbolizuoja meilę ir aistrą. Ši spalva energizuoja, gerina nuotaiką. Tai puikus pasirinkimas vestuvių dekoravimui, ypač tinkantis kai vestuvės rudenį. Svarbu tik išlaikyti saikingumą ir eleganciją, kitaip galima labai perlenkti lazdą.

Šventės dekore vyravo trys spalvos: raudona, balta ir aukso. Pokylių salė kvepėjo rožėmis. Raudonos ir baltos žvakės puikia kūrė jaukią nuotaiką. Aukso kaspinais perrišome saldžias dovanas svečiams.

Nuotaka pasipuošusi trumpa vestuvine suknele, prie jos prisiderinusi raudonų rožių puokštę ir sodrios raudonos net į bordo spalvos batelius ištarė TAIP savo gyvenimo meilei.

Nuotaka
Vestuvių dekoras - baltos žvakės
Raudona žvakė
Vestuvių dekoravimas Raudona
Vestuvių stalas

Ilgai plušau su dekoravimu šiose vestuvėse, kaip ir priklauso pirmą kartą. Po visų darbų puiki restorano Nendrė Vėjyje šeimininkė vaišino mane skania kava su pyragėliai.

Išvažiavau namo jau temstant. Dardėjau namo tamsioje autostradoje su savo senu vabalu ir galvojau kaip gera dirbti tokį darbą, kokia pakylėta jaučiausi.

Nežinau ar dėl to, kad tai pirmosios mano dekoruotos vestuvės buvo, ar todėl kad gera pažįstama nutekėjo. Bet aš tikrai supratau, kad atradau tai kas miela mano širdžiai, tai kuo nuolat gyvenau savo pasaulyje, bet to man buvo maža – tai noriu kurti grožį ir staigmenas kitiems.

Raudonos vestuvės rudenį
Vestuvių akcentas Raudona

Kūrybinė grupė:

Vestuvių dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografas: Romas Bagdonas
Šventės vieta: Nendrė Vėjyje

 

Tau patiks…

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines Taip jau kartais nutinka, kad pasirinkta vestuvių data sutampa su kalendorinės šventės data. Taip įvyko šį kartą, vestuvės vyko per ŽOLINES. Žolinės mums asocijuojasi su gamta, žolynais, švelniomis spalvomis, vėju ir laisve. Todėl gavome iššūkį...

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės Kartais būna taip: ateini į šventės vietą ir jau žinai, kaip turi atrodyti vestuvių dekoras. O jei dar ir nuotaka pritaria tavo mintims ir idėjoms, tada jau 100 % sėkmingas galutinis rezultatas. Taip nutiko ir šį kartą – susitikus su nuotaka...

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti. Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir...