Vestuvės jūrine tema

Jūrinė tema, viena mano mėgstamiausių dekoravimo temų. Ir visiškai nebūtina švęsti pajūryje, kad šios šventės nuotaiką galėtum pajausti. Tai tema, kurią labai plačiai galima varijuoti: tiek spalvų palete, tiek pačiais aksesuarais. Ji puikiai tinka vestuvių temai, gimtadieniui, ar mažylio krikštynom.

Dažnai jaunieji sako, spaudos darbai, tai tikrai nereikalingas dalykas, kurio galima atsisakyti. Jei labai taupote biudžetą – galbūt. Bet niekas taip pilnai neišbaigia dekoro, kaip spaudos darbai. Tai tarsi vyšnia ant torto, uždedanti paskutinius štrichus. Šį kartą spaudos darbai (susodinimo planas, stalo kortelės, užrašai) tai išbaigtumas visos idėjos ir vientisumo. Bandėme pateikti kitaip, nestandartiškai. Vietoj stalo kortelių, pasirinkome laivelius, kurių burėse plevėsavo užrašytas vardas.

Vienos mano mėgstamiausių gėlių – HORTENZIJOS. Jų žiedų galvos labai didelės, prabangios ir solidžios. Tai nėra pigus žiedas, bet jų nereikia daug, kad suformuoti turtingai atrodančią puokštę iš tiesiog pamerktų žiedų. Keli žiedai vazoje jau atrodo turtingai. Šiuo atveju galėjome žaisti baltos arba mėlynos spalvos žiedais. Aišku mėlynos spalvos žiedai atrodo labai efektingai. Ir kas smagu, spalva labai natūrali.

Ant stalo servetėlių ilgai galvojome ir diskutavome kas galėtų būti. Bet atsikartojantis jūrinės temos simbolis – jūrinis mazgas atrodė geriausias sprendimas. Tuo labiau, kad jūrinės virvės motyvas atsikartojo ir ant kitų dekoravimo elementų: žvakių.

Labai smagu buvo derinti desertų dizainą, spalvas ir tipus. Situacija dėkinga buvo tuo, kad visi desertai buvo iš vieno tiekėjo. Aš visada taip darau ir jauniesiems patariu, važiuodami pas desertų tiekėjus suderinti spalvų ir patvirtinti užsakymą visada vežkitės spalvos pavyzdį. Kas tai bebūtų: stalo servetėlė, kaspinas ar spalvoto popieriaus lapas. Sodrias spalvas konditeriui išgauti dažnai būna iššūkis. Masės būna skirtingos, desertai skirtingi, o ir dažo nesinori naudoti daug. Ypač jei tai vaikų šventė. Todėl labai svarbu pasikalbėti akis į akį aptariant galimybes ir jūsų norus. Sprendimai visada randami abipusiu supratimu.

Gera žiūrėti ir prisiminti šią šventę, gera dirbti su puikia komanda, visada gera dekoruoti vestuves jūrine tema.

Galiu tik vėl sušukti VĖJO VĖJO GERO VĖJO!

Kūrybinė grupė:

Vestuvių dekoravimas: Asta Deco ir Skruzdės dovanos
Spaudos darbai: Skruzdės dovanos
Vestuvių fotografė: DIANA ZAK photography
Šventės vieta: APVALAUS STALO KLUBAS
Saldus stalas: Mažoji ragainė

Tau patiks…

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines Taip jau kartais nutinka, kad pasirinkta vestuvių data sutampa su kalendorinės šventės data. Taip įvyko šį kartą, vestuvės vyko per ŽOLINES. Žolinės mums asocijuojasi su gamta, žolynais, švelniomis spalvomis, vėju ir laisve. Todėl gavome iššūkį...

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės Kartais būna taip: ateini į šventės vietą ir jau žinai, kaip turi atrodyti vestuvių dekoras. O jei dar ir nuotaka pritaria tavo mintims ir idėjoms, tada jau 100 % sėkmingas galutinis rezultatas. Taip nutiko ir šį kartą – susitikus su nuotaka...

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti. Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir...