Šventė vykstanti tik pavasarį

Būną švenčių, kurios vyksta tik vieną kartą per metus ir tam tikru metų laiku.

Manote taip nebūna, šventės neturi apibrėžtų datos rėmu? Pasirodo būna. Ši šventė vyksta pavasarį, kai žydi obelys ir bunda gamta. Jau atspėjote kokia tai šventė? Taip tai – PIRMA KOMUNIJA.

Asmeninės nedidelės šventės – mano mylimiausios, nes jos parodo šeimos ir artimųjų santykių grožį. Dažniausiai švenčiamos namuose ar jaukiame nedideliame restorane. Pasižymi kokybe, bet ne kiekybe.

Ši mano dekoruota šventė – dviejų sesių pirma komunija. Kuri vyko vėjuotoje Klaipėdoje, žydint obelims, beprasidedant šiltajam periodui, o jis ten visada vėluoja porą savaičių, nei visoje Lietuvoje, todėl šaltukas šiek tiek jautėsi ir planuotą šventę namų terasoje teko perkelti į vidų. Tam tikrų lauko dekoracijų teko atsisakyti, bet visą kitą perkėlėme ir puikiausiai pritaikėme.

Šventės dekoravimui buvo pasirinktas spalvų derinys: žalia ir balta. Akcentai: angelai ir jų sparnai.

Obelų žiedai aukštose vazose

Kaip ir visose šventėse, taip ir šitoje, aš galvojau apie gėles, jos šventės puošmena. Mano širdis linko prie karališkų baltų hortenzijų, bet arčiau šventės laiko, važiuojant mašina į darbą, akis vis užkliūdavo už žydinčių obelų. Už medžių aplipusių baltais žiedais. Vaizdai buvo užburiantys ir nuostabūs. Taip man kilo mintis pasinaudoti tuo ką duoda gamta, tuo kas tuo metų laiku yra pačio nuostabiausio – obelų žiedais. O žydinčių obelų šakas nusprendžiau dekoruoti angelų sparnais, kurie nutūpė ant žydinčių šakų.

Viską pamerkiau aukštose vazose, kurios tik išaukštino šį grožį. Kaip žinoma, dekoruojant stalus gėlių kompozicijomis yra tokia pavojinga zona matuojant nuo stalo paviršiaus tarp 30 ir 60cm. Šiuose aukščio rėžiuose jei tik atsiranda dekoracijų ir dar stambesnių, jos trukdo bendrauti prie stalo svečiams. Todėl gėlių kompozicijos turi būti arba žemos arba aukštai iškeltos. Puokščių iškėlimas turi dar vieną apribojimą – patalpos aukštis. Tad įvertinus visus šiuos faktorius ir būna priimti dekoravimo gėlėmis sprendimai.

Kitos, labai svarbios detalės

Šioje šventėje panaudojau didelę dekoraciją: desertų namuką. Be galo miela dekoracija. Tokia romantiška, graži ir išskirtinė, sukurianti vaikystės jausmą. Ir tikrai jis toks, nes prieini prie šio namelio ir akys apraibsta, o širdis apsąla nuo vaizdų jame: tortas, desertai ir desertukai…. mmmmm.

Labai mėgstu balionus, ypač vaikų šventėse. Tuo labiau, kad jie įvairių dydžių, spalvų ir formų. Nuo labai didelių – metrinių iki visai mažų. Ką darėme šioje šventėje, tai balionus „įdarbinome“ šventės metu – didieji balionai buvo pasiimti į miestą fotosesijai. Didelis metro dydžio besiplaikstantis vėjyje balionas atrodo tikrai WOW.

Labai dažnai dekoratorius tampa ir šventės patarėju. Man dažnai tenka klientus konsultuoti nuo šventės rūbo stiliaus ir spalvos iki maisto patiekalų pateikimo. Ir tai yra visai normalu, juk patirties mes turime sukaupę nemažai dekoruojamų švenčių metu, todėl klientui patarti yra tikrai nesunku.

Šioje šventėje visų šeimos damų šventinė apranga buvo balta, taip išlaikėme vientisumą ir bendrą šventinę atmosferą bei dvasią. Juk ne dažnai apsirengiame puošnius, šventinius baltus rūbus, tai kodėl ne!

O maisto iki patiekiant karštus patiekalus klausimą išsprendėme atsisakydami: silkių, mišrainių ir pjaustytų mėsų. Pasirinkome vieno kąsnio užkandžius. Jie ne tik buvo labia patogūs valgyti bendraujant ir judant erdvėje, neapsunkino skrandžio, bet kas man kaip dekoratoriui labiausiai patiko: labia estetiškai įsikomponavo ant stalo, gražiai atrodė nuotraukose ir džiugino akį.

Pirmos komunijos šventė prabėgo, liko gražios gyvenimo akimirkos užfiksuotos nuotraukose. Dvi nuostabios sesės palypėjo dar vienu sakramento laipteliu.

Kūrybinė grupė:
Stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografas: IevaUrban Foto
Desertų namelis: Wedding House
Tortas: Vanilės namai
Desertai ir Vieno kąsnio sumuštiniai: Gardūs kąsneliai
Balionai: Balionų fėja
Šventės vieta: Privatūs namai

Pirmoji komunija pavasarį - spalvų paletė ir kvietimas

    Šeimos šventė pavasarį - pirmoji komunija PIrmosios komunijos fotosesija Klaipėdoje Pirmos komunijos šventinis stalas Šventinis stalas dekoruotas obelų žiedais Besiruošians, dekoruojant šventinį stalą Desertų namenis su dideliais balionais Akcentai - angelų sparnai Obelų žiedai dekoruoti angelų sparnais

       Tortas iš Vanilės NamaiSaldaus stalo skanėstai Vieno kąsnio užkandžiai ir patogu ir gražu

Tau patiks…

Helovynas namie!

Helovynas namie!

Helovynas namie! Nelabai pas mus populiari tradicija puošti namus Helovyno šventei. Ir net nežinau ar tai yra gerai ar ne. Mes turime kitokias šventes, ši atkeliavusi iš svetur sunkiai skinasi kelią pas mus į namus. Nors ačiū jai už tai, kad supažindino mus su...

Helovynas booo!

Helovynas booo!

Helovynas booo! Helovynas Lietuvoje yra labai jauna šventė. Dėl jos šventimo kyla labai prieštaringų nuomonių – vieni siūlo švęsti, kiti šią užjūrio tradiciją atmeta kaip svetimą lietuvio širdžiai, bet juk namus galima puošti visada! Helovyno dekoras išskirtinis, nes...

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena   Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena yra liepos 6 d. Tai valstybės diena. Tai be ne vienintelė mūsų valstybės šventė šiltuoju metų laiku. Tai kodėl jos neatšventus lauke! Šventės stilių padiktavo pati šventė....