Pirmasis gimtadienis – tema Jūra - spalvotos raidės

Martyno pirmasis gimtadienis – Tema Jūra

2016 Bir 16,Gimtadienio dekoravimas0 comments

Pirmasis gimtadienis Tema Jūra

 

Kai TAU sukanka vieneri, tu jau tooooks didelis.

Įveikiai pirmąjį gyvenimo etapą.

Atsisveikinai su kūdikyste: visus barškučius, vežimėlius ir vystyklus palikai praeityje. Jau pradedi vaikščioti, daugybę darbų darai savarankiškai, o svarbiausi, tai kad pradedi ruoštis kitam etapui: pasakyti ATE sauskelnėms ir mamos pieneliui, o LABAS ištarti lopšeliui/darželiui bei naujiems draugams, su kuriais galbūt baigsi ne tik darželį, bet ir mokyklą.

Berniukai, laiveliai, akmenukai ir malūnėliai matyt tobulas derinys, todėl šventės tema buvo pasirinkta „Jūra”. Suderinta viskas iki smulkmenų pradedant pakvietimais į gimtadienį, tęsiant interjero ir stalo puošyba ir baigiant mažojo jubiliato apranga. Visur dominavo jūrinė tematika.

Jūrinė tema vaiko apranga
Jūrinė tema gimtadienio dekoravimo akcentai
Gimtadienis Tema Jūra dekoravimas
Pirmasis gimtadienis tema Jūra

Vaikystė spalvota ir ryški, ji nebijo naujovių, iššūkių ir spalvų, todėl drąsiai rinkomės mėlynos, baltos ir raudonos spalvų derinį.

Tiesėme ant senovinio stalo dryžuotą staltiesę ir stalą dekoravome kriauklėmis, laiveliais, vėjo malūnėliais, gėlėmis….

Interjere kabinome mažylio pirmuosius rūbelius. Sukūrėme nuotraukų galeriją: atrinkome po vieną nuotrauką kas mėnesį, kad geriausiai matytųsi mažylio paūgėjimas, ar to mėnesio įvykis: čia jo pirmą kelionė prie jūros, čia pirmas apsivertimas, o va jau ir šliaužia, ne, jau sėdi!!!! čia Kalėdos, štai Velykos, eiii aš jau einu!!!!

Popieriniai smeigtukai į maistą tema Jūra
Popierinis lauvelis ir vėjo malūnėlis pirmam gimtadieniui
Pirmo gimtadienio atributika
Gimtadienio dekoravimas tema Jūra

Uhhh žavingas tas pasiruošimas ir jaudulys, apsuptas vaikiško juoko ir krykštavimo. Mama kaip ir priklauso kepė naminį tortą, puošė ji mėlynėm ir braškėm, o mažasis jubiliatas kantriai laukė, kad galės užpūsti pirmąją žvakutę ant savo DIDELIO torto!

Visada kurkite šventinę nuotaiką savo šeimoje, nors ir kokios mažos šventės be būtų, nors ir tai vyktų jūsų namuose. Tai tikrai labai svarbu jums ir jūsų vaikams. O jei esate užsiėmę žmonės ir neturite tam laisvo laiko, ar idėjų pritrūkote visada žinote, kad galite kreiptis į Asta Deco. Mielai jums padėsiu!

Martynai auk didelis ir stiprus vyras!

Mamos meilė Pirmas kūdikio gimtadienis
Stalo puošimas staltiesė nuoma raudoma balta mėlyna
Stalo dekoravimas Tema Jūra
tema Jūra medinis inkaras dekoravimui

Kūrybinė grupė:

Krikštynų dekoravimas: Asta Deco
Fotografė: IevaUrban Foto
Šventę puošė: Spalvotos raidės

Tau patiks…

Lubinų gimtadienis

Lubinų gimtadienis

Lubinų gimtadienis Pavasariui įsibėgėjant pievas papuošia lubinai – nuo baltų, rožinių iki tradicinių tamsiai violetinių. Žydėjimo laikas nėra labai ilgas, bet pagauti tą žavią akimirką galima. Lubinas be galo puošnus augalas, kurio didelis žiedynas sukrautas iš...

Jūrinio stiliaus gimtadienis

Jūrinio stiliaus gimtadienis

 Jūrinio stiliaus gimtadienis Jūrinės tematikos šventės mano silpnybė ir tai daug kam ne paslaptis. Kaip ir nedidelių švenčių dekoravimas. Nes tai labai asmeniška, jauku ir nuoširdu. Manau, sutiksite visi, kad, pagalvojus apie jūrą, mes pajuntame tokią lengvą...

Jaukus 40 gimtadienis namie

Jaukus 40 gimtadienis namie

Jaukus 40 gimtadienis namie Mes visada sakome TAIP jaukiems ir elegantiškiems gimtadieniams namie. Nesvarbu ar šventė didelė ar tik artimų šeimos narių rate. Juk šventę kuriame sau. Todėl niekada nepamirškite savęs ir aplinkos. Aplinkos, kurioje susitinkame su sau...