Pilkai mėlynos vestuvės su vintažo prieskoniu

Šios PILKAI MĖLYNOS vestuvės man – tai VESTUVĖS iš didžiosios raidės. Aš pirmą kartą savo dekoratorės karjeroje kūrybiškai darbavausi nuo pakvietimo iki torto klostės. Kaip gera dabar vartant nuotraukas matyti vientisumą ir išbaigtumą nuo pradžios iki pabaigos.

Vestuvių dekoravimo temai buvo aiškiai apibrėžta: PILKAI MĖLYNA spalva, su šiek tiek vintažo ir romantikos prieskoniu. O kai ribos aiškios kibome į darbus.

Pasirinkome spalvų paletę, kurioje dominavo pilkai mėlyni atspalviai tamsesni ir šviesesni. Šventei blizgesio ir puošnumo suteikėme įvesdami sidabrinę spalvą.

Vestuvių spauda

Visų pirma atsirado vestuvių pakvietimai. Jų gamybai panaudojau trijų skirtingų atspalvių ir faktūrų popierių, viršutiniam lapui naudojau pergamentinį popierių. Jis labai plonas, dalinai peršviečiamas ir jame atspausdinti užrašai turi savotiško paslaptingumo.

Jaunųjų stilius

Kitas svarbus vestuvių stilistikos žingsnis – nuotakos suknelė. Ji turi atspindėti vestuvių dvasią. Pažvelgus į nuotaką turi suprasti kokia ji gyvenime, ką mėgsta ir kokios visos šios vestuvės. Kokią istoriją jaunieji nori papasakoti visiems susirinkusiems svečiams. Išlaikant pasirinktą temą ir atsižvelgiant į nuotakos norus buvo derinami balti ir melsvi audiniai, šilkas ir tiulis, puošta nėriniais bei plunksnomis, o suteikiant subtilaus blizgesio suknelei, nėrinys rankomis siuvinėtas blizgiais šviesos žaismą atspindinčiais karoliukai.

Jaunikis papildė nuotaką mūvėdamas mėlyną kostiumą. Kad suteikti išskirtinumą, nuotaką pasipuošė įspūdingu galvos aksesuaru. Už jį esu labai dėkinga Dovilės aruodui, kuri nepaklusnų audinį vis tiek privertė gulti taip kaip reikia.

Jaunųjų automobilis

Jaunieji vertina praeitį, vienetinius rankų darbo daiktus. Visą tai galime matyti jų interjere. Visa tai yra jų gyvenime ir juose. Todėl net nereikėjo galvoti koks bus jaunųjų vestuvių transportas.

Tam jie pasirinko „senutėlį“ savo mersedesą, kurį reikėjo tik subtiliai papuoši gėlėmis, nes jis ir taip yra istorija ir gražus iš savęs.

Išskirtinė ceremonijos vieta

Ceremonijos vieta pasirinkta Vilniaus rotušė. Kaip ten iškilminga ir gražu, o ypač grojant saksofonui. Tas laikas praskriejo akimirksniu. Tiesa Vilniaus rotušėje sale pasirinkta PILKOJI. Kaip ji mums tiko!

Mmmmm desertai

Šiek tiek keblumų iškilo derinant desertų spalvas. Ne taip lengvai pavyksta makarons padaryti norimo atspalvio, ar dar pabarstyti sidabro dulksna. O jaunųjų torto masė iš norimos pilkos gali virsti murzina pilkšva. Bet dirbant su tikrais profesionalais jokie iššūkiai nebaisūs. Tereikia daug bendrauti, dalintis informacija ir vieniems kitais pasitikėt.

Ir trumpas palinkėjimas sau

Vartau nuotraukas, stebiu įamžintas nuostabias akimirkas fotografės Deimantės ir tiesiog nuoširdžiai noriu sau palinkėti daugiau tokių jaunųjų, daugiau tokių kūrybinių darbų.

Kūrybinė grupė:
Vestuvių stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografė: Deimantė Rudžinskaitė photography
Dekoracijų fotografė: IevaUrban Foto
Nuotakos suknelė: Dress Avenue
Nuotakos makiažas: Felici Make up
Nuotakos galvos aksesuaras: Dovilės aruodas
Gėlės, nuotakos puokštė ir jaunikio butonjetė: Vintažo Gėlės
Saldus stalas: Mažoji ragainė | Liu Patty
Užkandžiai: Kąsnis
Šventės vieta: Vilniaus rotušė ir Fortas Restoranas
Vestuvių automobilis: jaunųjų.

Tau patiks…

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės Tikriausiai daugelis esate matę filmą „The Great Gatsby”, kuriame pagrindinį vaidmenį atliekantis Leonardo DiCaprio mėgavosi neišpasakyta prabanga, stilingoje XX-ojo a. pradžios Amerikoje. Pompastika, vakarėliai, stilius, prabanga,...

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare Klasikinio stiliaus vestuvės, kurios pasižymi elegancija, rafinuotu stiliumi ir išbaigtu dizainu. Tačiau prie šių elementų pridėjus šiek tiek modernių prisilietimų, gavome unikalų dekorą. Išskirtinė ir šiek tiek įpareigojanti šventės vieta –...

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas Šios vestuvės tarsi paveikslas nutapytas akvarele: drąsios, lengvos, kupinos tarpusavyje derančių romantiškų pastelinių spalvų ir aktyvių - dangaus mėlį bei pavasario gėles primenančių spalvinių potėpių, pagrindinėse detalėse. Tarpusavyje...