Pilkai mėlynos vestuvės su vintažo prieskoniu

Šios PILKAI MĖLYNOS vestuvės man – tai VESTUVĖS iš didžiosios raidės. Aš pirmą kartą savo dekoratorės karjeroje kūrybiškai darbavausi nuo pakvietimo iki torto klostės. Kaip gera dabar vartant nuotraukas matyti vientisumą ir išbaigtumą nuo pradžios iki pabaigos. Vestuvių dekoravimo temai buvo aiškiai apibrėžta: PILKAI MĖLYNA spalva, su šiek tiek vintažo ir romantikos prieskoniu. O kai ribos aiškios kibome į darbus. Pasirinkome spalvų paletę, kurioje dominavo pilkai mėlyni atspalviai tamsesni ir šviesesni. Šventei blizgesio ir puošnumo suteikėme įvesdami sidabrinę spalvą.

Vestuvių spauda

Visų pirma atsirado vestuvių pakvietimai. Jų gamybai panaudojau trijų skirtingų atspalvių ir faktūrų popierių, viršutiniam lapui naudojau pergamentinį popierių. Jis labai plonas, dalinai peršviečiamas ir jame atspausdinti užrašai turi savotiško paslaptingumo.

Jaunųjų stilius

Kitas svarbus vestuvių stilistikos žingsnis – nuotakos suknelė. Ji turi atspindėti vestuvių dvasią. Pažvelgus į nuotaką turi suprasti kokia ji gyvenime, ką mėgsta ir kokios visos šios vestuvės. Kokią istoriją jaunieji nori papasakoti visiems susirinkusiems svečiams. Išlaikant pasirinktą temą ir atsižvelgiant į nuotakos norus buvo derinami balti ir melsvi audiniai, šilkas ir tiulis, puošta nėriniais bei plunksnomis, o suteikiant subtilaus blizgesio suknelei, nėrinys rankomis siuvinėtas blizgiais šviesos žaismą atspindinčiais karoliukai. Jaunikis papildė nuotaką mūvėdamas mėlyną kostiumą. Kad suteikti išskirtinumą, nuotaką pasipuošė įspūdingu galvos aksesuaru. Už jį esu labai dėkinga Dovilės aruodui, kuri nepaklusnų audinį vis tiek privertė gulti taip kaip reikia.

Jaunųjų automobilis

Jaunieji vertina praeitį, vienetinius rankų darbo daiktus. Visą tai galime matyti jų interjere. Visa tai yra jų gyvenime ir juose. Todėl net nereikėjo galvoti koks bus jaunųjų vestuvių transportas. Tam jie pasirinko „senutėlį“ savo mersedesą, kurį reikėjo tik subtiliai papuoši gėlėmis, nes jis ir taip yra istorija ir gražus iš savęs.

Išskirtinė ceremonijos vieta

Ceremonijos vieta pasirinkta Vilniaus rotušė. Kaip ten iškilminga ir gražu, o ypač grojant saksofonui. Tas laikas praskriejo akimirksniu. Tiesa Vilniaus rotušėje sale pasirinkta PILKOJI. Kaip ji mums tiko!

Mmmmm desertai

Šiek tiek keblumų iškilo derinant desertų spalvas. Ne taip lengvai pavyksta makarons padaryti norimo atspalvio, ar dar pabarstyti sidabro dulksna. O jaunųjų torto masė iš norimos pilkos gali virsti murzina pilkšva. Bet dirbant su tikrais profesionalais jokie iššūkiai nebaisūs. Tereikia daug bendrauti, dalintis informacija ir vieniems kitais pasitikėt.

Ir trumpas palinkėjimas sau

Vartau nuotraukas, stebiu įamžintas nuostabias akimirkas fotografės Deimantės ir tiesiog nuoširdžiai noriu sau palinkėti daugiau tokių jaunųjų, daugiau tokių kūrybinių darbų. Kūrybinė grupė: Vestuvių stilius ir dekoravimas: Asta Deco Vestuvių fotografė: Deimantė Rudžinskaitė photography Dekoracijų fotografė: IevaUrban Foto Nuotakos suknelė: Dress Avenue Nuotakos makiažas: Felici Make up Nuotakos galvos aksesuaras: Dovilės aruodas Gėlės, nuotakos puokštė ir jaunikio butonjetė: Vintažo Gėlės Saldus stalas: Mažoji ragainė | Liu Patty Užkandžiai: Kąsnis Šventės vieta: Vilniaus rotušė ir Fortas Restoranas Vestuvių automobilis: jaunųjų.
Vestuvių akcentas Raudona
Raudonos vestuvės rudenį
Raudona Vestuvių akcentas
Raudona Vestuvių akcentas
Raudonos vestuvės rudenį
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių dekoras - baltos žvakės
Raudona žvakė
Vestuvių dekoravimas Raudona
Vestuvių stalas
Raudonos vestuvės rudenį
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių akcentas Raudona
Vestuvių dekoras - baltos žvakės
Vestuvių dekoravimas Raudona
Raudonos vestuvės rudenį

Tau patiks…

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti. Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir...

Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams Lofte

Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams Lofte Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams, tai puiki galimybė paragauti kuo įvairesnį maistą, išbandyti skonių įvairovė, susipažinti su kuo įvairesniu vestuvių paslaugų tiekėjų būriu. Taip vieną kovo ketvirtadienį visas būrys...

Pilkos vestuvės

Pilkos vestuvės Vestuvėse dažnai spalva pasirenkama kaip vestuvių akcentas ar simbolis (tema). Dažniausiai tai būna: balta, aukso, marsala (bordo) spalvos. Rečiau: žalsva, melsva, pilka ar sidabrinė. Kiekvienas derinys gali būti unikalus ir išskirtinis....