Modernios klasikos vestuvės

Būsimoji nuotaka mane surado internete, tačiau norėdama susipažinti gyvai, atėjo į vestuvių parodą IŠTEKU, kurioje dalyvavau su AstaDeco stendu. Taip nuostabu, kad šiltas ir gyvas bendravimas, vis dar madingas! Mane nepaprastai sužavėjo tai, kad nuotaka atėjo su savo mama. Pripažinkime, šiais laikais ne dažnas į tokių svarbių, asmeninių renginių planavimą įtraukia savo tėvus. Po šilto ir malonaus pokalbio apie būsimų vestuvių dekorą, rezervavome datą ir sutarėme, jog grįžusi prie darbų, paruošiu užsakymo sutartį ir pradėsime darbus kartu.

Išties dažnai, nuotakos prisijungia prie šventės dekoro idėjų generavimo. Tai visiškai suprantama, juk tai svarbiausia gyvenimo šventė. Nuotakos ruošia dekoro detalių moodboard’us, išsirenka, tai ką jos norėtų matyti savo vestuvėse. Kartais net iki smulkmenų suplanuodamos, kokios spalvos ir tekstūros bus viena ar kita detalė. Ar tai trukdo dirbti? Tikrai ne! Tai puikus, pirminis krypties pajautimas ir gilesnis pačių jaunųjų pažinimas, nes būtent tai kaip nuotaka ir jaunikis įsitraukia į pasiruošimą, kokias dekoro detales pasirenka, nulemia visą šventės vaizdą ir norimą sukurti atmosferą. Būtent šių vestuvių, nuotakos paruoštas moodboard’as ir padiktavo, jog ši šventė bus klasikinė, tačiau pripildyta skoningais sprendimais ir moderniais elementais.

Šventės gėlės

Nuotaka pageidavo, jog šventėje dominuotų baltai kreminės spalvos rožės. Tam užsakėme ne vieną šimtą žiedų, o iš jų sukūrėme pūstas stalo puokštes, barstėme žiedlapius ir puošėme šventės vietą. Tai išties elegantiški ir puošnūs žiedai. Dažniausiai iškylanti problema, jog tave pasiektų tikrai ta rožių spalva, kurią užsakei: tai švarios baltos ar baltai/kreminės spalvos rožių žiedai. Itin dažnai atvyksta taip vadinamos „Ekvadorinės“ rūšies rožės, o jų žiedlapiai turi žalsvą atspalvį, tad jei norite to išvengti, iti atidžiai sekite tai ką užsakote.

Nuotakos puokštė

Nuotaka aiškiai žinojo, kokios puokštės nori – tai baltų rožių puokštė, kurios žiedai masyvūs, o didžioji dalis žiedų išlankstysi (atversti) rankomis. Rožių kotai palikti pakankamai ilgi, o pati puokštė perrišta balta atlasine juostele.

Šio stiliaus puokštsė jau daugelį metų karaliauja vestuvėse, neužleisdamos savo pirmaujančių pozicijų. Tokia puokštė tinka prie, bet kokio stiliaus suknelės. Bet kai išvydau savo nuotakos suknelę, supratau, kad kitokia puokštė būti ir negalėjo.

Spaudos darbai

Nuotakos atsiųstame pavyzdžių rinkinyje buvo išsaugotas pavyzdys su spaudos darbais. Ji man užsiminė, kad jai labai patiko būtent šis šriftas, esantis jos atsiųstuose pavyzdžiuose, tad su spaudos dizainere ilgai ieškojome, bandėme ir pagaliau atradome artimiausią šriftą: jis tikrai puikus, nes stilingas, modernus ir švarus kaip ir visas vestuvių dekoras.

Nustebino

Du dalykai nustebino ir maloniai nudžiugino:

– Nors puikių vestuvinių paslaugų tiekėjų yra visoje Lietuvoje, bet šiose vestuvėse didžioji tiekėjų komandos dalis buvo iš Klaipėdos! Taip gera savame krašte dirbti su artimiausiais kolegomis, o ir pati nuotaka kilusi iš Klaipėdos, tad likau pamaloninta, jog smulkūs sutapimai atneša tiek žavesio.

– Praėjus metams, šias vestuves išvydau žurnale Vestuvės.lt. Tai buvo netikėta, tačiau jos absoliučiai to vertos.

Kūrybinė grupė:

Vestuvių stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografas: Foto Guru
Floristika: Vintažinės gėlės
Šventės vieta: Margio Krantas
Vedėjas: Linas Lapėnas
Saldumynai: Dolce Amor
Spaudos dizainas: LiDesign.lt

Modernios klasikos vestuvės
Modernios klasikos vestuvės - Nuotaka
Modernios klasikos vestuvės - nuotakos puokštė
Modernios klasikos vestuvės - nuotaka
Modernios klasikos vestuvės - nuotaka
Modernios klasikos vestuvės - jaunavedžiai
Modernios klasikos vestuvės - jaunavedžiai
Modernios klasikos vestuvės - jaunoji
Modernios klasikos vestuvės - susėdimo planas
Modernios klasikos vestuvės - apvalus vestuvių stalas
Modernios klasikos vestuvės - vestuvių salė su stalais
Modernios klasikos vestuvės - stalo dekoras
Modernios klasikos vestuvės - padengtas vestuvių stalas
Modernios klasikos vestuvės - vardų kortelės
Modernios klasikos vestuvės - saldus stalas kitaip
Modernios klasikos vestuvės - desertai
Modernios klasikos vestuvės - saldus stalas
Modernios klasikos vestuvės
Modernios klasikos vestuvės
Modernios klasikos vestuvės
Modernios klasikos vestuvės - šviečiančios raidės
Modernios klasikos vestuvės

Tau patiks…

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės Tikriausiai daugelis esate matę filmą „The Great Gatsby”, kuriame pagrindinį vaidmenį atliekantis Leonardo DiCaprio mėgavosi neišpasakyta prabanga, stilingoje XX-ojo a. pradžios Amerikoje. Pompastika, vakarėliai, stilius, prabanga,...

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare Klasikinio stiliaus vestuvės, kurios pasižymi elegancija, rafinuotu stiliumi ir išbaigtu dizainu. Tačiau prie šių elementų pridėjus šiek tiek modernių prisilietimų, gavome unikalų dekorą. Išskirtinė ir šiek tiek įpareigojanti šventės vieta –...

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas Šios vestuvės tarsi paveikslas nutapytas akvarele: drąsios, lengvos, kupinos tarpusavyje derančių romantiškų pastelinių spalvų ir aktyvių - dangaus mėlį bei pavasario gėles primenančių spalvinių potėpių, pagrindinėse detalėse. Tarpusavyje...