Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Tikriausiai daugelis esate matę filmą „The Great Gatsby”, kuriame pagrindinį vaidmenį atliekantis Leonardo DiCaprio mėgavosi neišpasakyta prabanga, stilingoje XX-ojo a. pradžios Amerikoje. Pompastika, vakarėliai, stilius, prabanga, vintažas, brangakmeniai, milžiniškas dėmesys detalėms tiek drabužių madoje tiek interjeruose ir žinoma gyva muzika, Jazz’as…

Galiu drąsiai teigti, kad šios vestuvės buvo mano kaip profesionalios dekoratorės karjeros projektas. Jaunieji mano paslaugas rezervavo netrukus po sužadėtuvių – likus 2 metams iki šventės. Kadangi vestuvės tarptautinės (nuotaka lietuvė, jaunikis anglas), pasaulį užklupus pandemijai, šventės datą teko nukelti ne vieną kartą (nes daug svečių nebūtų galėję atvykti), ko pasekoje turėjome begalę laiko suplanuoti ir išdirbti kiekvieną šventės detalę.

Nuotakos drąsiai pasirinkta – modernaus „Gatsby“ vestuvių tema, mano širdį privertė plakti stipriau, nes žinojau, kad šios vestuvės bus beprotiškai stilingos.

Spalvų gamą apspręsti nebuvo paprasta. Įkalbinau nuotaką pasirinkti drąsų spalvų derinį: Royal blue&gold (tamsi mėlyna/auksas). Nors nuotaka ilgokai dvejojo dėl šio tikrai netradicinio pasirinkimo, vos atkeliavus šio spalvų derinio vestuvių kvietimų pavyzdžiams – apsisprendė iškart.

Detalės

Šios šventės dekorui naudojau daug asmeninių šeimos daiktų: patefonas, spausdinimo mašinėlė, jaunikio mamos kvepalų buteliukai, tėčio kaklaraištis, tėvų vestuvių nuotraukos ir t.t. Inventoriaus buvo tikrai labai daug ir jį reikėjo surinkti iš skirtingų vietų. Nenaudojome gėrimų buteliuose – skysčius pylėme į grafinus, stiliaus vientisumui išlaikyti.

Pirmą kartą savo karjeroje, gavusi staltiesių siuntą buvau priblokšta jų svorio – du didžiuliai maišai su aksominėmis staltiesėmis, kurių viena nepakėliau. Mažiau tradicinės – rutulio formos žvakės stalų ir erdvės jaukumui.

Visą spausdintą medžiagą (kvietimai, svečio vardo kortelės, susėdimo planas ir t.t.) paruošė pati nuotaka, nes yra šios srities profesionalė, kuri dirba su grafikos dizainu ir spauda.

Tradicijos

Kaip jau minėjau, šios vestuvės turėjo atspindėti dviejų šalių – Lietuvos ir Didžiosios Britanijos tradicijų elementus, tad neišsiplėsdami, bet pagerbdami abiejų jaunųjų tradicijas panaudojome keletą jų. Lietuviškumui – svečių dovanėlei mažas medaus stiklainiukas iš nuotakos tėvų bityno, kuris spalviškai idealiai tiko prie stalo dekoro.

Britiškoji tradicija – ne tik jaunikis, tačiau ir jo tėvas įsisega gėlių kompoziciją į švarko atlapą, tam kad išsiskirtų iš kitų svečių. Tokias butonjeres įsegėme abiem tėčiams – buvo išties žavu ir miela.

Šventės vieta, aprangos kodas, dekoras, gyva muzika, šokiai, desertai, spauda – visa dekoro ir šventės visuma padėjo išpildyti nepakartojamą „Gatsby“ temą. Vestuvės buvo apgalvotos ir vieningai išbaigtos nuo pakvietimo iki nuotakos suknelės. Visur buvo matomas vieningas stilius, detalių išbaigtumas, o tai dekoratoriui yra siekiamybė. Išskirtinai gerai suderinti net smulkiausius elementus, didesnės apimties šventėje yra gana sudėtinga, tačiau visas triūsas atsiperka, matant laimingus jaunųjų ir svečių veidus.

Kūrybinė grupė:

Dekoras ir floristika: Asta Deco
Šventės vieta: Margio krantas
Fotografas: TWO DROPS photography
Plunksnų kompozicijos/stovai/ žvakidės: Mirata
Kėdės ir polėkštės: Užupio arka
Staltiesės ir stalo servietėlės: Emerald
Taurės: VR Décor
Įrankai: Indų nuoma 24/7
Stoveliai ir arka: Velvet décor
Desertai: Mažoji ragainė

Gatsby vestuvės
Jaunavedžiai
Nuotakos suknelė pušų apsuptyje
Vestuvių svečiai ant ežero kranto
Vestuvių iškaba
Vestuviniai vyriški aksesuarai
Vestuvių svečių knyga
Prabangiai dekoruota vestuvių šventės vieta
Tamsiai mėlynos aksominės staltiesės
Svečių stalo dekoras
Gatsby stiliaus vestuvės
Svečių vardo koretlės ant stalo
Vardo kortelė su dekoruotu rakteliu
Subtilus dviejų aukštų tortas
Vestuvių dekoras apvalios žvakės perlai
Patefonas vestuvėse
vestuvių muzikantų instrumentai
asmeninės detalės vestuvių dekore
senovinis patefonas vestuvių dekore
Saldumynų kampelis prie plunksnų puokščių
Nuotaka su nėriniuota suknele
Nuotakos balta puokštė su plunksna

Tau patiks…

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare Klasikinio stiliaus vestuvės, kurios pasižymi elegancija, rafinuotu stiliumi ir išbaigtu dizainu. Tačiau prie šių elementų pridėjus šiek tiek modernių prisilietimų, gavome unikalų dekorą. Išskirtinė ir šiek tiek įpareigojanti šventės vieta –...

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas Šios vestuvės tarsi paveikslas nutapytas akvarele: drąsios, lengvos, kupinos tarpusavyje derančių romantiškų pastelinių spalvų ir aktyvių - dangaus mėlį bei pavasario gėles primenančių spalvinių potėpių, pagrindinėse detalėse. Tarpusavyje...

Pastelinių tonų vestuvės

Pastelinių tonų vestuvės

Pastelinių tonų vestuvės Šventės stilius Vestuvės įkvėptos pastelinių spalvų ir apipintos britiškomis tradicijomis. Nuotaka pageidavo elegantiško, bet neperkrauto šventės dekoro, todėl pasirinkome vidutinio dydžio, žemas puokštes stalo centre ir jas papildėme...