Miesto stiliaus vestuvės

Kartais būna taip: ateini į šventės vietą ir jau žinai, kaip turi atrodyti vestuvių dekoras. O jei dar ir nuotaka pritaria tavo mintims ir idėjoms, tada jau 100 % sėkmingas galutinis rezultatas. Taip nutiko ir šį kartą – susitikus su nuotaka šventės vietoje, restorane Žaliasis slėnis. Restorano interjeras švarus ir modernus, daug betono paviršių, vyrauja tamsios interjero spalvos bei juodos interjero detalės ir, žinoma, dideli vitrininiai langai. Tokia vieta pati padiktuoja stilių, spalvas ir dekoro elementus: pilka spalva, stiklas, žaluma ir subtilios juodos detalės. Remiantis tuo ir sukūrėme tokio stiliaus vestuves, kitaip dar vadinamas miesto stiliaus vestuvėmis.

Šventės dekoracijos ir gėlės

Ilgai svarstėme, kaip erdvėje turi būti išdėstyti stalai. Šiai vestuvių stilistikai būtų labai puikiai tikęs vienas pailgas stalas, bet svečių skaičius nemažas, tad ir pailgas stalas būtų per ilgas ir neestetiškai gremėzdiškas. Tada buvo nuspręsta stalą suskaidyti į keletą trumpesnių. Taip neapsunkinome erdvės, svečiams buvo patogu judėti salėje.

Stalų dekorui naudojome pilkas staltieses. Norėdami didesnio kontrasto, į lėkštes tiesėme baltas stalo servetėles. Ant stalų pasirinkome stiklo, žvakių ir žalumos dekorą. Aukštas, skirtingo dydžio stiklines žvakides statėme stalo viduryje, į jas dėjome pieno baltumo žvakes, o aplinkui apkaišiojome žaluma.

Tokio stiliaus dekorui puikiausiai tinka eukalipto žaluma. Ji paslanki darbui, nereikalauja vandens ir ilgai išsilaiko žalia, iš jos galima pinti vainikus ar girliandas. Tai pakankamai pigus augalas ir, kaip alternatyva, puikiai tinkantis pakeisti brangias gėlių puokštes. Eukalipto šakelę panaudojome ir kaip vardo kortelės detalę. Prie jos pririšome vardo kortelę ir tokią kompoziciją padėjome ant lėkštėje įtiestos baltos stalo servetėlės.

Dovanos svečiams

Parsinešti emociją iš šventės yra smagu. Ir visai nesvarbu, ar tai momentinė nuotrauka, ar mini dovana. Mes nusprendėme, kad puiki dovana – nedidelis augalas, kurį svečiai galės auginti ir po šventės. Nereiklus, lengvai prižiūrimas ir labai gražus nedidelis augalas – sukulentas. Jis tinka bet kokiam interjerui: nuo namų iki darbo stalo. Mažus sukulentus pasodinome į vazonėlius, juos apgaubėme pilku dekoratyviniu popieriumi ir perrišome juostele. Į vazoną įsmeigėme užrašą „AČIŪ“ – padėką svečiams, kad jie atėjo ir buvo liudininkai gražios dviejų žmonių šventės, dekoruotos miesto vestuvių stiliumi.

Kūrybinė grupė:
Vestuvių stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografė: Agata Studio
Šventės vieta: Žaliasis slėnis
Saldumynai: Gabalėlis torto

Tau patiks…

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines Taip jau kartais nutinka, kad pasirinkta vestuvių data sutampa su kalendorinės šventės data. Taip įvyko šį kartą, vestuvės vyko per ŽOLINES. Žolinės mums asocijuojasi su gamta, žolynais, švelniomis spalvomis, vėju ir laisve. Todėl gavome iššūkį...

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti. Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir...

Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams Lofte

Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams Lofte

Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams Lofte Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams, tai puiki galimybė paragauti kuo įvairesnį maistą, išbandyti skonių įvairovė, susipažinti su kuo įvairesniu vestuvių paslaugų tiekėjų būriu. Taip vieną kovo ketvirtadienį visas būrys...