Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinio stiliaus vestuvės, kurios pasižymi elegancija, rafinuotu stiliumi ir išbaigtu dizainu. Tačiau prie šių elementų pridėjus šiek tiek modernių prisilietimų, gavome unikalų dekorą. Išskirtinė ir šiek tiek įpareigojanti šventės vieta – dvaras, pati iš savęs diktuoja tam tikrus dizaino sprendimus bei taisykles, tačiau idealiai tinka šio stiliaus šventei.

Šių vestuvių dekore vyravo pastelinės spalvos – nude ir rausva, kurias apjungė aukso spalvos elementai. Labai džiaugiuosi įkalbėjusi nuotaką pasirinkti aukso spalvos stalo įrankius, kurie nuostabiai įsiliejo į stalo serviruotę ir bendrą koloritą. Nuotakos prašymu, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas stalų dekorui, kuris gavosi išties labai įspūdingas.

Stalo elementai – taurės, polėkštės, žvakidės, ir vazos yra klasikinio stiliaus dekoro atstovai, kurie savo skaidrumu ir kokybe subtiliai išpildo stalo serviruotę ir sujungią dekorą į vieną visumą. Aukštose stiklinėse vazose, gausiai įsitaisę baltų hortenzijų, rožių ir stambiažiedžių gvazdikų žiedai, kurie savo dydžiu ir grožiu daro įspūdį vos pažvelgus į stalus. Rafinuoti ir gausūs žiedai – tarsi paskutinis potėpis paveiksle.

Desertai savo išvaizda ir skoniu viliojo akis, o šio stalo karalius – tortas vertas atskirų ir galingų ovacijų. Nepaprastai gražus ir įdomus torto puošybos stilius leidžia gėrėtis konditerių rankų darbu ir tiesiog prašosi būti apžiūrėtas iš arčiau. Kiek skirtingų elementų susijungiančių į bendrą raštą… jis buvo nepaprastas skoniu bei išvaizda.

Kokia gi šventė be lietuviško šakočio? Nors šakotis savo gana ekscentriška išvaizda, regis, dažnai neįsipaišo į vientisą švenčių dekorą, tačiau net ir jį galima prisijaukinti, panaudojant tinkamas serviravimo polėkštes ar stovus. Šis kartas buvo ne išimtis, nes radome jam puikią (atskirą) vietą šalia desertų stalo ir paserviravome jį ant panašaus stiliaus stovo, kurį naudojome tortui bei kitiems desertams.

Kūrybinė grupė:

Dekoras ir floristika: Asta Deco
Šventės vieta: Paliekio dvaras
Fotografė: Kristina Chéri Photography
Desertai: Laroche
Staltiesės: Emerald
Stalo įrankiai: Indų nuoma 24/7

Klasikinės vestuvės dvare - koliažas
Nuotakos puokštė
Jaunikio atributai/aksesuarai
Susėdimo planas ant veidodžio
Jaunavedžiai bažnyčioje
Stalo dekoras su baltomis hortenzijomis
Jaukus vestuvinio stalo dekoras
Klasikinis dvaras vestuvėms - salė
Vestuvinių stalų dekoravimas
Puokštė ant stalo aukštoje taurėje
Auksiniai stalo įrankiai
Paprasta subtili vardo kortelė
Dvaro aplinkoje vestuvių dekoras
Mini vestuvių desertai
Žavus saldus stalas
Dekoruotas trijų aukštų tortas
Didelės puokštės stalo centre

Tau patiks…

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės Tikriausiai daugelis esate matę filmą „The Great Gatsby”, kuriame pagrindinį vaidmenį atliekantis Leonardo DiCaprio mėgavosi neišpasakyta prabanga, stilingoje XX-ojo a. pradžios Amerikoje. Pompastika, vakarėliai, stilius, prabanga,...

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas Šios vestuvės tarsi paveikslas nutapytas akvarele: drąsios, lengvos, kupinos tarpusavyje derančių romantiškų pastelinių spalvų ir aktyvių - dangaus mėlį bei pavasario gėles primenančių spalvinių potėpių, pagrindinėse detalėse. Tarpusavyje...

Pastelinių tonų vestuvės

Pastelinių tonų vestuvės

Pastelinių tonų vestuvės Šventės stilius Vestuvės įkvėptos pastelinių spalvų ir apipintos britiškomis tradicijomis. Nuotaka pageidavo elegantiško, bet neperkrauto šventės dekoro, todėl pasirinkome vidutinio dydžio, žemas puokštes stalo centre ir jas papildėme...