Jūrinio stiliaus krikštynos

Krikštynos jūrine tematika per Jūros šventę Klaipėdoje – kas galėtų būti tobuliau, kai net pats miestas, pasipuošęs dryžiais, laukia svarbiausios šventės metuose?

Šeima ne veltui pasirinko krikštynas jūrine tematika. Šeimos tėtis – kapitonas. Šiai šeimai jūra labai svarbi. Todėl viskas – nuo krikštijamos mergaitės rūbų iki stalo dekoro buvo jūrine tema. Norėdami išlaikyti klasikinį spalvų derinį, šventei pasirinkome tik dvi spalvas: mėlyną ir baltą. Kaip pagrindinė šventės spalva dominavo balta, ją papildė mėlyni akcentai.

Šventės dekoracijos

Šį kartą dekoruojant panaudojau visas turimas dekoracijas jūrine tema, dar teko paieškoti ir pasigaminti naujų. Lanksčiau begales laivelių ir iš jų formavau girliandas. Taip pat kūriau žvakidžių kompozicijas iš smėlio, kriauklių, jūrinių akmenukų bei žvakių. Jos atrodo labai organiškai – tarsi dalis pajūrio ant mūsų dekoruoto stalo.

Šventė vyko penktadienį, dienos metu, todėl buvo nuspręsta maistą serviruoti furšeto principu, bet tuo pačiu reikėjo išspręsti valgymo vietos klausimą, todėl nusprendėme erdvėje padaryti penkis nedidelius staliukus, prie kurių būtų patogu prisėsti, pavalgyti ir pasišnekėti. Šie stalai ir tapo mažomis jūrinio dekoro oazėmis. Puošėme juos jūrinėmis žvakidėmis ir dekoracijomis, kriauklėmis ir akmenukais. Kaip ryškesnės spalvos akcentus naudojome tamsiai mėlynos spalvos stalo servetėles lėkštėse, šalia padėjome po laivelį.

Gėlės

Gėlės ir pajūris, vėjas, smėlis ir saulė. Į galvą ateina tik vienas augalas – guboja, lotyniškai vadinamas Gypsophila. Ji labai panaši į tą augalą, kuris auga pajūryje, bet, kaip žinome, augalų pajūryje skinti ir neštis namo negalima. Bet visada galime užsisakyti gėlių bazėje. Jos puikiai dera prie jūrinio stiliaus, su jomis lengva dirbti. Net nereikia komponuoti įmantrių puokščių, nes pats augalas pasižymi apimtimi ir sukuria įspūdingą puokštės formą bei dydį. Be to, labai ilgai išsilaiko, o po šventės jas galima sudžiovinti.

Fotografavimo kampelis

Neretai keblumų kelia fotografavimo kampelis, nes tai – brangi ir trumpalaikė investicija. Šioje šventėje norėjome fotografavimo kampelio, kuris būtų malonus prisėsti ir krikštynų metu. Šventė vaikiška, todėl sugalvojome puikų sprendimą – svyrančią balionų girliandą. Pasirinkome ne vienodus, o įvairių dydžių balionus: nuo visai mažų iki metrinių. Pati girlianda – 4 metrų ilgio, ją tvirtinome prie sienos. Sukomponavome kėdes, patiesėme kilimą ir sukūrėme tokį jaukų kampelį ne tik fotografavimuisi, bet ir maloniam pasisėdėjimui šventės metu. Kad jūrinė tematika būtų juntama dar labiau, pagaminome laivelių girliandas. Tam reikėjo išlankstysi įvairių spalvų laivelius, o vėliau juos kabinti paeiliui į vieną juostą skirtingais atstumais. Gavosi puiki kabanti laivelių girlianda.

Kūrybinė grupė:
Krikštynų stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Krikštynų fotografas: IevaUrban Foto
Šventės vieta: Pepper Grey
Balionai: Balionai Klaipėdoje

Tau patiks…

Krikštynų idėjos: supamas arkliukas ir aš

Krikštynų idėjos: supamas arkliukas ir aš

Krikštynų idėjos: supamas arkliukas ir aš Vaikystė dažnai asocijuojasi su SUPAMU ARKLIUKU: nejauti kojom žemės, bet sėdi tvirtai ir skrendi, plaukai plazdena vėjyje. Kas tai? Tai vaikystės džiaugsmas ir nerūpestingumas. Todėl jis taip mėgstamas krikštynose ir vaikų...

Krikštynų dekoravimas: supamas arkliukas

Krikštynų dekoravimas: supamas arkliukas

Krikštynų dekoravimas: supamas arkliukas Labai graži, vaikiška krikštynų tema – SUPAMO ARKLIUKO. Kadangi krikštynos berniuko, spalvinę tematiką pasirinkome švelniai mėlyną ir derinome ją su balta, late ir aukso spalvomis. Aukso spalva buvo pasirinkta pagal šventės...

Krikštynų dekoravimas: lėktuvėlių tema

Krikštynų dekoravimas: lėktuvėlių tema

Krikštynų dekoravimas: lėktuvėlių tema Reikėjo berniukams padangių gilių Ir aerodromo pilkųjų kelių, Reikėjo berniukams beribio dangaus, Lėktuvo šturvalo ir skrydžio svaigaus. Krikštynų atmosfera ir dekoracijos, kaip iš šios dainos, primenančios mums nerūpestingą...