Man patinka šventės jūrine tema. Nežinau kodėl, gal todėl, kad dievinu jūrą, lekiu ten kiekvieną kartą kai turiu laisvesnį savaitgalį, tiek vasarą tiek žiemą. O išgirdus, kad galėsiu šventę dekoruoti jūrine tema visada sakau dideli TAIP!

Jūrinė tema puikiai tinka šventėms, tiek vestuvėms, tiek krikštynoms ar net gimtadieniui. Šią dekoracijų kolekciją papildau nuolatos. Ne tik naujomis jūrinę tematiką primenančiomis detalėmis, bet būdama pajūryje visada atsivežu mūsų pajūrio smėlio, pasirenku akmenuku, kriauklių pasidairau jūros išmestų į krantą šakų.

Jūrinę tematiką atskleidžia gražios, ryškios ir tarpusavyje derančios spalvos. Jei norisi elegantiškiau visada galima naudoti spalvų derinį mėlyna ir balta. Jei norisi drąsiau: mėlyna/balta/raudona. Galima žaisti ne tik spalvomis, drąsiai galima įvesti dryžius.

Jūrinės Dovydo krikštynos buvo jauki šventė vykusi Vilkėnų Malūne. Buvo saulėtas vasaros vidurvasaris. Daugybė laivelių ir vėjo malūnėlių papuošė tokią svarbią šio mažo žmogaus šventę. Stalą puošėme vėtrungėmis, mėlynomis žvakėmis ir popieriniais laiveliais bei vėjo malūnėliais. Ant sienos įsitaisė prisiminimų nuotraukos, kaip mažasis gimė, augo, keitėsi ir mokėsi gyventi. Svečiai laisvą minutę galėjo pasigrožėti šia didele ir gražia nuotraukų galerija. Ne ką mažiau svarbus saldus stalas, kuris kvietė paskanauti jūrinių keksiukų, skruzdėlyno, zele torto ir kitų skanumynų.

Kad krikštukas Dovydas užaugęs turėtų ne tik atsiminimus nuotraukose, sukūrėme jam visą prisiminimų kampelį, kuriame svečiai galėjo palikti pirštų antspaudus pirštų antspaudų medyje, parašyti palinkėjimus ir sveikinimus, o visa tai sugulė į Dovydo prisiminimų dėžutėje, kurią tikiu, kad Dovydo mama jai padovanos 18-to gimtadinio proga ar per vestuves.

Dovydai auk didelis ir protingas berniukas, daug gražių tau vaikiškų dienelių ir teisingo krikščionio kelio!

Kūrybinė grupė:

Krikštynų dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografė: Nida foto
Šventės vieta: Vilkėnų Malūnas

Tau patiks…

Jūrinio stiliaus krikštynos

Jūrinio stiliaus krikštynos

Jūrinio stiliaus krikštynos Krikštynos jūrine tematika per Jūros šventę Klaipėdoje – kas galėtų būti tobuliau, kai net pats miestas, pasipuošęs dryžiais, laukia svarbiausios šventės metuose? Šeima ne veltui pasirinko krikštynas jūrine tematika. Šeimos tėtis –...

Krikštynų idėjos: supamas arkliukas ir aš

Krikštynų idėjos: supamas arkliukas ir aš

Krikštynų idėjos: supamas arkliukas ir aš Vaikystė dažnai asocijuojasi su SUPAMU ARKLIUKU: nejauti kojom žemės, bet sėdi tvirtai ir skrendi, plaukai plazdena vėjyje. Kas tai? Tai vaikystės džiaugsmas ir nerūpestingumas. Todėl jis taip mėgstamas krikštynose ir vaikų...

Krikštynų dekoravimas: supamas arkliukas

Krikštynų dekoravimas: supamas arkliukas

Krikštynų dekoravimas: supamas arkliukas Labai graži, vaikiška krikštynų tema – SUPAMO ARKLIUKO. Kadangi krikštynos berniuko, spalvinę tematiką pasirinkome švelniai mėlyną ir derinome ją su balta, late ir aukso spalvomis. Aukso spalva buvo pasirinkta pagal šventės...