Helovino vakarelis namuose

Tai viena iš tokių švenčių, kuri visai nesenai atkeliavo pas mus iš svetur iš už Atlanto, net iki galo nėra suderinta, kaip taisyklingai ją rašyti: Helovinas, Helouinas ar Helovynas.

Kažin ar ši šventė pilnu pajėgumu ir savo tradicijomis pas mus įleis šaknis, bet tokį lengvą šventimo atspalvį ir populiarumą ji tikrai čia sulaukė. Gal net ačiū pasakyčiau šiai šventei už tai, kad taip išpopuliarino moliūgus, ir tai ką iš jų mes gaminame.

Helovynas tai vaiduoklių šventė, kontrastuojanti dviejų spalvų pagrindu: oranžinės ir juodos.

Dekoracijose daug: išskobtų moliūgų, vorų, skeletų, kaulų ir juodų žvakių su voratinkliais.

Visą tai galima matyti ir maiste. Keksiukai vorai su ilgom kojom, saldūs ir traškūs kaulai ar voratinkliu aptrauktas tortas su šikšnosparniais.

Visada atėjus tam rudens periodui pas vietinius ūkininkus perku dekoratyvinius moliūgėlius, kuriuos praėjus Helovinui panaudoju kaip rudens dekoracijas. Jų dabar galima rasti įvairiausių formų, dydžių ir spalvų.

Praėjus Helovynui dar ilgą laiką kepu blynus ir pyragus, bei verdu sriubytes iš išskobtų moliūgų, kuriuos naudojau dekoracijoms.

Kūrybinė grupė:

Dekoracijos: Asta Deco
Siaubūnus fotografavo: Ieva Urban foto

helovyno vakarelio uzkandziai
helovyno vakarelis užkandžių stalas
helovyno vakarelio dekoracijos
helovyno vakarelio dekoracijos moliugas
helovyno vakareliu idejos
helovyno vakarelio valgiai
helovyno vakarelis vaikams dekoracijos
helovyno vakarelis vaikams dekoracijos

Tau patiks…

Helovynas namie!

Helovynas namie!

Helovynas namie! Nelabai pas mus populiari tradicija puošti namus Helovyno šventei. Ir net nežinau ar tai yra gerai ar ne. Mes turime kitokias šventes, ši atkeliavusi iš svetur sunkiai skinasi kelią pas mus į namus. Nors ačiū jai už tai, kad supažindino mus su...

Helovynas booo!

Helovynas booo!

Helovynas booo! Helovynas Lietuvoje yra labai jauna šventė. Dėl jos šventimo kyla labai prieštaringų nuomonių – vieni siūlo švęsti, kiti šią užjūrio tradiciją atmeta kaip svetimą lietuvio širdžiai, bet juk namus galima puošti visada! Helovyno dekoras išskirtinis, nes...

Šventė vykstanti tik pavasarį

Šventė vykstanti tik pavasarį

Šventė vykstanti tik pavasarį Būną švenčių, kurios vyksta tik vieną kartą per metus ir tam tikru metų laiku. Manote taip nebūna, šventės neturi apibrėžtų datos rėmu? Pasirodo būna. Ši šventė vyksta pavasarį, kai žydi obelys ir bunda gamta. Jau atspėjote kokia tai...