Teminio gimtadienio idėja: Gimtadienis miško tema

2017 Kov 28,Gimtadienio dekoravimas0 comments

Gimtadienis miško tema

Gimtadienis miško tema yra viena smagiausiu gimtadienio dekoravimo temų. Mums visiems artima, nes tai gamtos tema, be galo suderinta ir subalansuota pačios gamtos spalvinė gama. Tiesiog medus akiai ir širdžiai.

Nors oras tą dieną nelepino, bet dirbti buvo vienas malonumas. Pati aplinka buvo be galo dėkinga šiai temai: apsupta pušynų, marių ir geros atmosferos. Tad pasiraitojom rankoves ir kibom į darbus.

Šiek tiek miško, samanų, konkorėžių ir medžio detalių puikiai tarpusavyje susiderino, bei papuošė dekoruojamą šventę.

Vaišių stalas, kviečiantis į miško puotą kantriai saugomas lapės, kuri įsitaisė senoviniame lagamine. Tai viena iš užsakovų aistrų – antikvaras. Aš visada šventėje patariu naudoti kuo daugiau asmeninių daiktų. Nes tai miela jums, tai labiau tampa jūsų asmenine švente. O svečiai atpažinę jūsų daiktus netikėtai atrandą jų grožį iš naujo.
Na ir prikirtus namų šeimininkės, puikios kulinarės skanėstų juk reikės kur svečiam prigulti pailsėti ir bendrą nuotrauką su jubiliatu pasidaryti. Tam sukūrėme jaukią pasisedėjimų erdvę ant pievelės po obelimi.
Jei ir jūs norite pas save tokios miško puotos, kepkite grybukus ir kvieskit Asta Deco, atvažiuosime su miško spalvom ir kvapu.

Kūrybinė grupė:

Šventės stilius ir dekoravimas/fotografavimas: Asta Deco
Vieta: Kauno rajonas
Lemputės: Šokoladinės lemputės
Lapė: Glėbinukai

Tau patiks…

Lubinų gimtadienis

Lubinų gimtadienis

Lubinų gimtadienis Pavasariui įsibėgėjant pievas papuošia lubinai – nuo baltų, rožinių iki tradicinių tamsiai violetinių. Žydėjimo laikas nėra labai ilgas, bet pagauti tą žavią akimirką galima. Lubinas be galo puošnus augalas, kurio didelis žiedynas sukrautas iš...

Jūrinio stiliaus gimtadienis

Jūrinio stiliaus gimtadienis

 Jūrinio stiliaus gimtadienis Jūrinės tematikos šventės mano silpnybė ir tai daug kam ne paslaptis. Kaip ir nedidelių švenčių dekoravimas. Nes tai labai asmeniška, jauku ir nuoširdu. Manau, sutiksite visi, kad, pagalvojus apie jūrą, mes pajuntame tokią lengvą...

Jaukus 40 gimtadienis namie

Jaukus 40 gimtadienis namie

Jaukus 40 gimtadienis namie Mes visada sakome TAIP jaukiems ir elegantiškiems gimtadieniams namie. Nesvarbu ar šventė didelė ar tik artimų šeimos narių rate. Juk šventę kuriame sau. Todėl niekada nepamirškite savęs ir aplinkos. Aplinkos, kurioje susitinkame su sau...