Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams Lofte

Degustacinis vakarėlis jaunavedžiams, tai puiki galimybė paragauti kuo įvairesnį maistą, išbandyti skonių įvairovė, susipažinti su kuo įvairesniu vestuvių paslaugų tiekėjų būriu.

Taip vieną kovo ketvirtadienį visas būrys draugų ir bendraminčių, kurie savo darbais prisideda prie vestuvių organizavimo sukvietė į jaukų loftą „Backstage cafe“, kur įvyko degustacinis vakarėlis.

Maisto svarbą suvokiame visi. Jis yra svarbus akcentas šventėje: akiai ir skrandžiui. Kaip teisingai pasirinkti maisto tiekėją, kaip tiksliai paskaičiuoti jo kiekį, ir kaip skoningai jį paserviruoti. Tiek daug klausimų mus užklupo tą vakarą.

Užkandžiai gali skirtis, nes skirtingose vietose būna patiekiami: santuokų rūmuose, prie bažnyčios, o kartais jaunieji po ceremonijos svečius pasivaišinti kviečia į terasas su nepakartojamais miesto vaizdais ar dvarus.

Užkandžių kiekis dažniausiai skaičiuojamas svečiui 4-5 užkandžiai per valandą.

Maistas ir dekoratorių vaidmuo

Maisto pateikimas šventėje taip pat yra labai svarbus. Maistas atvažiuoja jau tiekėjo pateiktas vienkartiniuose indeliuose ar šaukšteliuose, telieka jį estetiškai ir patogiai žmogui paserviruoti. Čia jau mes šventės dekoratoriai bendradarbiaudami su maisto tiekėjais ir jaunaisiais, maistą serviruojame atsižvelgdami į šventės visumą. Nepamirškite, kad nuotraukose užfiksuoti vaizdai, guls prie kitų Jūsų vestuvės istorijos nuotraukų ir joms būtinas vientisumas.

Atsižvelgiant į šventės stilių, spalvinę gamą, dekoratoriai atitinkamai serviruoja ir maistą. Atkartojame tas pačias spalvas, gėles, dekoro detales. Negalima darkyti vientiso stiliaus. Bendradarbiaudami su maisto tiekėjais, tuo pasirūpiname labai lengvai, nes turime visur reikalingus serviravimo indus ir jums bei Jūsų svečiams lieka tik skanauti ir mėgautis akimirkomis kartu su jumis.

Jaukiame degustaciniame vakarėlyje skanavome „Spoon to the Moon“ užkandžiais:
• Artišokų, krabų mėsos bei lašišos ikrų užkandis austrės geldelėje;
• Bruschettų MIX’as;
• Jūros dumblių Wakame ir keptos krevetės užkandis;
• Miško grybų ir trumų crostini;
• Parmos kumpio užkandis, Sūrio rutuliukai;
• Ožkos sūrio užkandis su karamelizuotu burokėliu.

O desertui:
• Sluoksnuoti desertai taurelėje;
• Braškės šokolade;
• „Cake pops“;
• Kanelės;
• Panna cotta.

Vakaro svečius putojančiu vynu vaišino: “Magazin LT Premium beverages“, pasakojo apie jo rūšis bei po skonius.

Akimirkas įamžino REDA RUZEL Photography ir Aurelija Petrikaitė. Reda pasakojo, kas yra svarbu renkantis fotografą. Kokiam valandų laikotarpiui optimalu samdytis ir į ką atkreipti dėmesį.

Video meistrai “AMIMO video“ susuko ir trumpą filmuką iš šio degustacinio vakaro. Jie taip pat negailėjo patarimų jauniesiems, kodėl reikalingas trumpas šventės video, ką jis duoda ir kaip teisingai jam pasiruošti.

Kūrybinė grupė:
Dekoravimas: Asta Deco
Fotografė: REDA RUZEL Photography
Maistas: “Spoon to Moon“
Putojančiu vynu svečius vaišino: “Magazin LT Premium beverages“
Vieta: “Backstage cafe“
Videografija: “AMIMO video“
Visą mūsų komandą įamžino fotografė: Aurelija Petrikaitė

Tau patiks…

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines

Vestuvės per Žolines Taip jau kartais nutinka, kad pasirinkta vestuvių data sutampa su kalendorinės šventės data. Taip įvyko šį kartą, vestuvės vyko per ŽOLINES. Žolinės mums asocijuojasi su gamta, žolynais, švelniomis spalvomis, vėju ir laisve. Todėl gavome iššūkį...

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės

Miesto stiliaus vestuvės Kartais būna taip: ateini į šventės vietą ir jau žinai, kaip turi atrodyti vestuvių dekoras. O jei dar ir nuotaka pritaria tavo mintims ir idėjoms, tada jau 100 % sėkmingas galutinis rezultatas. Taip nutiko ir šį kartą – susitikus su nuotaka...

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti. Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir...