Bordo akcentas pastelinių spalvų vestuvėse

Tai vestuvės nuo pakvietimo dizaino iki nuotakos puokštės. Vienas malonumas ir siekiamybė, taip stilistiškai ir spalviškai viską suderinti ir išlaikyti.

Vyraujančios pastelinės spalvos, vestuves padarė labai romantiškas, ir lengvas, o kad labai neapsvaigtų galva, akcentuose įvedėm sodrią bordo spalvą. Labai puikus bordo spalvos ir sidabro derinys, parodantis, kad visada aukso spalvai yra alternatyva. Tai kartu prabangu, bet nesunku.

Kvietimai į vestuves

Pakvietimai susidėjo iš trijų dalių: kvietimas į šventę, dienos planas ir atvykimo planas. Kvietimas į šventę, tai “šventės pradžia“, čia sugula svarbiausia informacija: kviečiamų žmonių vardai, ceremonijos vieta, šventės vieta ir laikas.

Dienos plane išdėstoma visos oficialios šventės programa. Tai labai patogu svečiui. Jis gali matyti kokie laiko tarpai tarp ceremonijos ir įsikūrimo šventės vietoje. Matyti ir planuoti. Nes laisvos valandos gali būti praleistos mieste, ar susipažįstant su nematytomis apylinkėmis.

Šiais laikais esame visi išmanūs ir navigacijos mūsų miestuose tikrai nepaklaidins, bet ranka pieštas atvykimo planas tai maža smulkmena, suteikiant jaukumo ir aiškumo. Bet būna taip, kad navigacijos miškuose ima ir neveikia, o ir tų posūkių būna daugybė ir neaiškių.

Pakvietimas švelnių pastelinių spalvų iš šių vestuvių spalvų paletės, tik perrištas bordo spalvos kaspinu, suteikiančiu svarų akcentą.

Vestuvių floristika

Šiose vestuvėse su floriste išbandėme gėlių oazę – ratą ant stalo, į kurio centrą sustatėme aukštas žvakides. Šis dekoravimo būdas labai kompaktiškas ir taupus stalo vietos atžvilgiu. Dar lieka daug laisvos erdvės, pasidėti atsineštą skanėstą ar kavos puodelį.

Gėlių spalvos pasirinktos iš vestuvių spalvų paletės. Nuotakos puokštę puošė: švelnios rožinės spalvos ir tamsiai raudonos spalvos rožės, balti jurginai bei žaluma. O tamsios bordo spalvos akcentu nuotakos puokštėje tapo jurginai.

Kadangi vestuvės jau vyko rudenį, nors ir dar labai ankstyvą panaudojome viržius. Viržiai labai mano mėgstamos rudeninės gėlės. Jo šakelę su uoga padėjome ant servetėlės, tai tarsi žinia, kad ruduo jau atkeliauja.

Ir žinoma baltos hortenzijos: karališkos, dideliais žiedais užpildančiais puikiausiai erdves. Jas merkėme ant desertinio stalo, bei fotosesijos/sveikinimų vietoje. Beje fotosesijos/sveikinimų vietą norėjome padaryti labai universalią, kad ir šventės metu, būtų galima išnaudoti. Tam statėme senovinio tipo sofkutę ir aplinkui dėliojome vazas su gėlėmis, žvakėmis o dangų papuošėme lempučių girliandomis. Tokia lengva romantika prisėdus vakare pailsėti ir pasigrožėti vaizdu į ežerą, paklausyti muzikos, pajausti ateinantį rudenį, bet dar labai šiltą.

Vestuvių stalo dekoravimas

Stalų dekoravimui vis daugiau skiriama dėmesio ir maistas pamažu perkeliamas ant furšetinių stalų. Nekalbant jau apie skirtingų rūšių alkoholio butelius tikrai nepuošiančius stalų. Nedrąsiai, nedideliais žingsniais, bet vis labiau tai įsivyrauja vestuvėse. Aišku, kaip dekoratorei, tai labai smagu, mūsų nebevaržo dekoruojamo ploto dydis, nebereikia stumdytis su maistais, ir žiūrėti, kad koks kvietkas neįsimerktų į silkę. Ir mes, ir virtuvės darbuotojai esame patenkinti, visi turime savo vietas ir nesipykstame. Ir tai tikrai yra geras pasirinkimas, tai sakau ne kaip dekoratorė, bet pamastykite patys: jūs neužsisėdite vienoje vietoje, pajudate, galite pasirinkti ir paskanauti įvairesnio maisto, ne tik to kas padėta šalia jūsų, pabendraujate su kitais svečiais ir neapsunkstate. Ar ne vieni pliusai?

 

Kiekvienos vestuvės, tai ir naujos pažintys su sodyba, jos šeimininkais, vedėjais, muzikantais, fotografais ir t.t. Naujai atrasta Ežerinio sodyba mus privertusi keliauti net per visą Lietuvą stebino puikia aplinka, gražiais aplinkiniais miškai, kurie tuo metu buvo pilni grybų!!!! Taip taip po darbų dar spėjome ir pagrybauti, aplankyti Ignaliną ir net pailsėti!

Kūrybinė grupė:
Vestuvių stilius ir dekoravimas: Asta Deco
Vestuvių fotografas: VAphotography
Gėlės, nuotakos puokštė ir jaunikio butonjetė: Vintažo Gėlės
Vestuvių spauda: lidesign.lt
Palinkėjimų knygą ir daiktadežė: Stebuklinė
Kėdės: PaviPro
Stalo tekstilė: Nėriniuota šventė
Šventės vieta: Ežerinis

Tau patiks…

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės

Modernios „Gatsby” stiliaus vestuvės Tikriausiai daugelis esate matę filmą „The Great Gatsby”, kuriame pagrindinį vaidmenį atliekantis Leonardo DiCaprio mėgavosi neišpasakyta prabanga, stilingoje XX-ojo a. pradžios Amerikoje. Pompastika, vakarėliai, stilius, prabanga,...

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare

Klasikinės vestuvės dvare Klasikinio stiliaus vestuvės, kurios pasižymi elegancija, rafinuotu stiliumi ir išbaigtu dizainu. Tačiau prie šių elementų pridėjus šiek tiek modernių prisilietimų, gavome unikalų dekorą. Išskirtinė ir šiek tiek įpareigojanti šventės vieta –...

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas

Vestuvių paveikslas Šios vestuvės tarsi paveikslas nutapytas akvarele: drąsios, lengvos, kupinos tarpusavyje derančių romantiškų pastelinių spalvų ir aktyvių - dangaus mėlį bei pavasario gėles primenančių spalvinių potėpių, pagrindinėse detalėse. Tarpusavyje...